درباره ما

موسسه مشاوره شغلی و کاریابی داخلی آبکوه

بامجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی (شماره مجوز:962/40/235655)

موسسات مشاوره شغلی و کاریابی داخلی غیر دولتی با مجوز وزارت محترم کار . شرایط استخدام را برای کارفرمایان محترم و کارجویان گرامی تسهیل مینماید .

یافتن کار مناسب و انتخاب پرسنل مطلوب حق مسلم عزیزان کارجو و کارفرمایان گرامی میباشد .

بنا به همین دلیل این موسسه وظیفه خود میداند که شرایط مطلوب و مناسب را برای طرفین کاری فراهم نماید .

کارجویان محترم میتوانند با ثبت مشخصات کامل ضمن اعلام آمادگی .این موسسه را یاری بفرمایند تا با بررسی مشخصات و شرایط اختصاصی . ایشان را به کارفرمایان مورد نظر معرفی نمائیم .

کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان میتوانند با تکمیل نمودن رزومه مربوطه . شرایط بازار کار را مورد بررسی قرار داده و در صورت احراز شرایط و تمایل به موسسات و ادارات درخواست کننده نیرو معرفی گردند.

کارجویانی که علاقه مند به فراگیری فنون حرفه ائی . مانند تراشکاری  . نجاری . تاسیسات و امثالهم هستند و یا مایل به فراگیری علوم حسابداری . نقشه کشی . کامبیوتر نرم افزار و سخت افزار میباشند . قادر خواهند بود از طریق این موسسه به مجتمع های فنی و حرفه ائی معرفی گردند

از مزایای همکاری کارفرمایان محترم با این موسسه مشاوره شغلی و کاریابی . میتوان به  تخفیف یا بخشش حق بیمه کارفرما در صورت داشتن شرایط احراز اشاره کرد . داشتن حق انتخاب بیشتر و گزینش فرد برتر از مواردی است که کارفرمایان گرامی از آن بهره میبرند . بدون آنکه بابت این خدمات مبلغی هزینه نمایند